Redakcja

O portalu

W pędzącym świecie czasem warto zwolnić – z taką myślą powstał portal slowdom.pl. Dzięki nam docenisz naturę i zieleń. Przekonasz się, jak stworzyć sielską atmosferę w domu i czerpać przyjemność z prac ogrodowych. Jeśli uwielbiasz zwierzęta, majsterkowanie czy samodzielnie wykonane dekoracje – to jest miejsce dla Ciebie! 

Niezależnie od tego, czy mieszkasz w bloku na osiedlu, czy kilkadziesiąt kilometrów od dużego miasta – znajdziesz tu inspiracje oraz garść cennych porad na temat życia w zgodzie z naturą.

Chcesz dołączyć do zespołu redakcyjnego? Prześlij nam swoje CV.

Zespół

Aleksandra Nowak

Wolny czas uwielbia spędzać w domowym zaciszu, czytając dobre kryminały. Dużą przyjemność sprawia jej powiększanie domowego ogródka o nowe rośliny.

Zobacz wpisy autora

Aleksandra Tabak

Redaktorka portali internetowych poświęconych tematyce domu i ogrodu. Interesuje się światem roślin i domową uprawą. Z zamiłowaniem poszukuje ekologicznych rozwiązań.

Zobacz wpisy autora

Natalia Galus

Przyszły psycholog ze smykałką do tworzenia alternatywy do ogrodu na swoim balkonie. Miłośniczka minimalizmu i skandynawskiego stylu. Z zamiłowania marketingowiec z zacięciem do poszukiwania ciekawych sposobów na spędzenie wolnego czasu.

Zobacz wpisy autora